Pakpen PVC

Pakpen PVC

PAKPEN

OPTIMAL SERİ

Geleceği bugünden gören yeni nesil seri Pakpen’den; daha fazla koruma daha fazla ekonomi, çok daha fazla direnç isteyenler için 5 odacıklı kasa profili, 6 odacıklı damlalıklı kanat profili güvenli estetik bir çözüm; geleceğin pencere profilleri; Yeni Pakpen Optimal Seri…

BÜYÜK HAYALLERDEN DOĞAN BÜYÜK, YENİ FİKİRLER
Bir çoğumuz için evimizde konforlu ve rahat bir yaşam sürmekten daha önemli ne olabilir? 72mm profil genişliği ve 3 mm profil et kalınlığı ile mükemmel izolasyon sağlayan Pakpen Optimal Seri 3 contalı sistemi ile de 1,2 – 1,3 w/m²k ısı geçirgenlik değerine ulaşmış ve Pakpen uzmanlığının bir ürünü olarak sunulmuştur.

PAKPENRİVAL SERİ

Bireyle; yaşam alanlarının tarzına, rengine, içine koyacağı dekoratif ve işlevsel ayrıntılara kendi zevklerine göre karar vermek isterler. Bu, uzun vadeli bir yatırım olan pencereleri için de farklı değildir…

HER MEKANA MÜKEMMEL UYUM
Rival Serisi, yaşam alanlarının estetik ve güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde Pakpen tarafından özel olarak geliştirildi.
İhtiyaç ve zevklerin değişebileceğini unutmayan Pakpen, Rival Serisi’nin uyarlanabilen yapısı, detay çözümlere uygun yardımcı profil seçenekleri, zengin renk alternatifleri sayesinde tüketicilere zevk ve ihtiyaçlarına göre seçim yapma şansı verir. İster çift ister üç cam uygulanbilme seçeneği ve profil yapısı ile mükemmel ısı ve ses izolasyonu sağlar. Olumsuz hava koşulları, ses ve hava kirliliği Rival’in olduğu mekanların dışında kalırken, içinde yaşayanlar 4 mevsim rahat eder.

PAKPENGLOBAL SERİ

Düzenli yaşam alanlarında, estetik tasarımdan ödün vermeden sadeliği korumayı amaçlayan Pakpen Global Seri… Alışılmış Pakpen kalitesi ve güvencesiyle üretilen Global Seri’de yer alan geniş ve dar cam dolguları, hareketli orta kayıt kapağı ve Global Seri üretilen destek sacları da çok yönlü ve konforlu kullanımı sağlıyor.

BÜTÜNLÜĞÜ KORUYAN ÇİZGİLER.
Gerek ergonomik tasarımı gerekse kaliteden ödün vermeyen ekonomik seçenekleri ile Global Seri pek çok ortak yaşam alanı için vazgeçilmez olan bütünlük öğesini içinde barındırıyor. Pakpen Global Seri’nin başlıca özellikleri arasında, cam çıta montajını kolaylaştıran tek tırnaklı sistem, ısı ve ses yalıtımında devrim olarak kabul edilen çift conta sistemi ve su birikimini önleyecek şekilde tasarlanmış geometrik açılı su tahliye sistemleri yer alıyor. Detay çözümleri için geliştirilen Adaptör profili ve Kasa Birleştirme profilleri, tüm Pakpen serilerine uyumlu kapı ve pencere profilleri üretebilme imkanı veriyor.

OVAL SERİ

İç ve dış mekanlar arasında uyumu amaçlayarak, mimari eğilimlere tam yanıt verebilen Pakpen’den kullanım avantajlı bir ürün: Pakpen Oval Seri… Farklı bir bakış açısı, Avrupa’nın yüksek teknik standartları ve Türk estetik anlayışı birarada.

DİNAMİZM YARATAN ANLAYIŞ…
Pakpen Oval Seri boşluğunda birikmeden tahliye olur. Seriye ismini veren özel oval hatları sayesinde kolayca temizlenir. Üstün Pakpen teknolojisiyle üretilen Oval Seri’ye çift contalı kasa, damlalıklı kanat birleşimi ve 3mm profil et kalınlığı ile sıcağa, soğuğa, kirli havaya ve gürültü kirliliğine karşı yalıtım özelliği kazandırılmıştır. Yüksek standartlarda üretim tekniği, Pakpen’in mimari beklentilerden hareketle, çok yönlü bakış açısının ürünlerine yansımasının bir örneğidir.

PİVOT PENCERELER
Pakpen PVC Kapı, Pencere, Panjur ve Kepenk Sistemleri’nden döner kanatlı pencereler; mükemmel teknik ve görselliği ile tüketicilere konforu sağlayan yeni bir pencere sistemi. Kullanım alanlarına göre geniş görüş alanı ile mimari projelere yeni bir alternatif…

PAKPENP 2000

Konfor, tasarruf, estetik, yüksek direnç; iyi mimari insanı içine almalı ve onun yaşamasına izin vermeli görüşünü benimseyen Pakpen’in P2000 Serisi ile geleceğe mirası. Mükemmel bir seçenek olan P2000 Serisi, ister yeni, ister eski olsun, tek bir dokunuşla binaların çehresini değiştiren dinginliğin, asaletin ve seçkinliğin de sembolüdür. Çevreyle uyumun öncelikli olarak hissedildiği 58mm P2000 Serisi, Pakpen’in mevsim koşullarına karşı yüksek dirençli ürünü olarak kendini göstermekte ve sıcak-soğuk geçirgenliğine karşı duyarlı yapısıyla bina içlerinde yaz-kış ideal ortamlarda ulaşılmasına önemli bir rol üstlenmektedir.

MEVSİMLER GELİR, MEVSİMLER GEÇER…
En iyiyi sunma adına zorlu dayanıklılık testlerinden geçen P2000 serisi, ön odacıklarıyla da kusursuz bir su tahliye sistemine sahiptir. Bakım istemez, keskin olmayan hatları sayesinde zahmetsizce temizlenir.Damlalık çıtası ile Pakpen’in ekonomiyi hedefleyen ürünlerinden olan P2000 Serisi’yle amacı;modern mimaride estetik ile yüksek kaliteyi bir arada isteyen, her kesimden kullanıcıyı konfor ve tasarruf ile buluşturmaktır.

PAKPENYENİ SÜRME SERİ

“Sorun varsa çözümü de vardır” deyişine güzel bir örnek; Pakpen Sürme Serileri…
Normal açılımlara olanak vermeyen mekanlar için üretilen Sürme Serileri, daha fazla hareket özgürlüğü isteyenler için eşsiz bir ürün.

SINIRLI MEKANLARDA PAKPEN RAHATLIĞI
Pakpen kalitesini taşıyan ve sayısız kere test edilen ray sistemi, milyonlarca kere açılıp kapanmaya karşı üstün bir performansa sahiptir. Farklı modellerde üretilen Sürme Serileri’nin, ön odacıkları mükemmel su tahliyesi sağlar. Çift kanatlı, eşikli, tek raylı Sürme seri de olası rüzgarlardan kaynaklanan kontrolsüz kapanma sorunu ve buna bağlı olarak oluşan perde deformasyonlarının önü tamamıyla kesilmiştir. İsteğe bağlı, ahşap desenli folyo kaplama ile renklendirilen Sürme Seri ideal yapılara gerçeklik kazandırabilecek bir özelliğe sahiptir.

PAKPENKEPENK

Hareketli ve sabit lamelli Kepenk ile Pakpen, mekanlarda dıştan içe korumanın estetiğini sunmaktadır.

HER TÜRLÜ PENCEREYLE UYUM
Kullanım alanlarının özelliklerine uygun olarak tasarlanan bu serinin yeni ürünü Pakpen Kepenk, genelde kabul gören renk beyazın dışında zengin renk seçenekleri ve ahşap desenli laminasyon önerileriyle sunulmaktadır. Özel taleplere karşılık verebilen yapısı Pakpen Kepenk’i tercih edilir kılan önemli bir ayrıntıdır.

PAKPENPANJUR

Yaşam alanlarında rahatlık herşeyin kontrolünüzde olduğunu bilmektir. Diğer bütün Pakpen Serileri ile uyumlu Pakpen Panjur, dıştan işe korumanın keyfini yaşatır.

GÜNEŞİN GEÇİŞ İZNİ ELİNİZDE… RÜZGARIN DA…
En sert hava koşullarına karşı test edilmiş olan Pakpen Panjur, aynı zamanda mimari projelerin estetikle de bütünleşmesidir.
Manuel ve otomatik kumandalı Panjur ile Pakpen, mekanlarda dıştan içe korumanın estetiğini sunmaktadır.